Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER


Bituminė medinių kuolų ir stulpų apsauga Postsaver nuo prapuvimo puikiai pasitarnauja žemės ūkiui, statyboms bei kitoms sritims . Su šia apsauga mediena ilgiau išlieka tvirta ir apsaugota nuo samanojimo, kerpėjimo bei įvairių parazitų. Itin lengvas montavimas: bituminė rankovė užmaunama ant medienos (kuolo, stulpo) ir pašildoma ugnimi kol prisitvirtina iki reikiamo dydžio.

Postsaver bituminių kuolų apsaugos privalumas – pinigų taupymas, kadangi kuolai ilgiau išliks nepažeisti gamtinių sąlygų ir ilgiau tarnaus. Postsaver kuolų apsauga neturi savyje toksinių medžiagų, pagaminta iš dvigubo sluoksnio, taip mediena yra apsaugoma nuo drėgmės ir užkertamas kelias puvimą skatinantiems organizmams.

Kontaktai: +370 683 02996    tvoros@toverta.lt‹ Atgal
Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER Stulpų ir medinių kuolų bituminė apsauga POSTSAVER

Kontaktai


Telefonas: 8 37 363 035
El. paštas: info@toverta.lt
Nemuno g. 2., 53458,
Virbališkių km., Ringaudų sen.,Kauno raj.

(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

Klauskite gyvai
Užklausa

Toverta kaip rasti